بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند چه ویژگی هایی دارد؟ اگر با طرح لبخند هالیوودی آشنا نیستید پیشنهاد می دهیم تا مقاله مرتبط با آن را مطالعه کنید. تمام اقداماتی که در کلینیک دندانپزشکی نوین دنتال انجام می گیرد به منظور افزایش زیبایی افراد است و با توجه به شرایط هر فرد این اقدامات متفاوت است برخی از مهم ترین اقدامات شامل عصب کشی بدون درد ، ونیر کامپوزیت دندان ، ایمپلنت دندان ، ونیر پرسلن و… است. در این مقاله به طور مختصر به بررسی طرح لبخند هالیوودی و ویژگی های بهترین دندانپزشک برای اصلاح طرح لبخند می پردازیم.

میانگین زمان مطالعه: 2 دقیقه

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند می بایست دارای ویژگی های زیر باشد:

 1. دارای تخصص یا بورد تحصیلی در زمینه مرتبط
 2. بسیار دقیق و ریزبین
 3. باتجربه
 4. رفتاری ملایم
 5. شوخ طبع
 6. ایجاد آرامش در بیمار و رفع استرس او
 7. بهره گیری از بهترین مواد و تجهیزات دندانپزشکی
 8. دلسوز بیمار باشد و به بیمار اهمیت دهد

طرح لبخند هالیوودی چیست؟

طرح لبخند هالیوودی شامل اقدامات زیبایی برای دستیابی به شکل، رنگ و اندازه مناسب دندان ها است. رایج ترین روش آرایشی ونیر پرسلن است که لایه های سرامیکی نازکی توسط بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند بر روی دندان های اصلی قرار می گیرد.

ونیر پرسلن

فواید ونیر پرسلن

 • پوشش دهی مناسب فواصل بین دندان ها
 • یک رنگ شدن لبخند
 • عدم تغییر رنگ دندان ها
 • پوشش دهی شکستگی های دندان ها

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند چه گام هایی را برای اصلاح طرح لبخند انجام می دهد؟

معمولاً طرح لبخند هالیوودی در 2 الی 3 جلسه انجام می شود که این جلسات می تواند در طول یک هفته باشد.

مرحله 1 – مشاوره و ارزیابی لبخند

در طی مشاوره و ارزیابی لبخند، دندانپزشکان زیبایی کلینیک دندانپزشکی نوین دنتال ، دندان های شما را معاینه می کنند تا تشخیص دهند که آیا پرسلن چینی انتخاب مناسبی برای شما است و روش کار را توضیح می دهند.
در این مشاوره در مورد شکل، طول، عرض و رنگ دندان های جدید خود صحبت خواهید کرد. این فرصت مناسبی برای بیماران است تا انتظارات خود را به طور کامل مطرح کنند.

دندانپزشک از دهان بیمار عکس دیجیتال می گیرد و سپس با روکش های موقت تصویربرداری می کند تا از نظر زیبایی و ظاهر بررسی نماید.

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

مرحله 2 – پیش نمایش دیجیتال طرح لبخند و شروع فرآیند

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند با بهره گیری از تصاویر دیجیتال گرفته شده در مرحله قبل، تصاویر کامپیوتری از نتیجه نهایی را به بیمار نمایش می دهد تا نظر ببیمار را جویا شود و پس از تایید بیمار شروع به فرآیند طرح لبخند می کند.
در این مرحله بهترین دندانپزشک برای اصلاح طرح لبخند یک لایه بسیار نازک (نیم میلی متر) مینای دندان را جدا می کنند تا فضایی برای روکش موقت ایجاد شود. بسته به بیمار ممکن است از بی حسی موضعی استفاده شود.
پس از اتمام مراحل برداشتن لایه نازک از مینای دندان، قالب جدیدی از دندان های شما گرفته می شود و در آزمایشگاه ونیرهای پرسلن دائمی طراحی و ساخته می شوند.

مرحله 3 – قرارگیری دائمی

در بازدید سوم و آخر،  ونیر پرسلن ها نصب می شوند.
دندانپزشک زیبایی روکش ها را برای ارزیابی بر روی دندان های شما قرار می دهد و برای اطمینان از مناسب بودن آنها ممکن است نیاز به برش یا اصلاح داشته باشند.
هنگامی که ونیرهای شما کاملاً مناسب شد، دندان های شما تمیز و صیقلی می کند و سپس به کمک چسب دائمی دندان ونیر پرسلن ها را بر روی دندان ها می چسباند و در پایان تراش کاری انجام می دهد.

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند
چسب دائمی با کیفیت بالا روی هر روکش اعمال می شود و سپس روی دندان های شما قرار می گیرد. پس از قرار گرفتن در محل، بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند از یک نور مخصوص روی هر روکش برای سفت شدن چسب دائمی استفاده می کند.
پس از نصب تمام روکش های شما، چسب اضافی دندان برداشته می شود، دندان های نیش شما ارزیابی می شود و اکنون شما لبخند هالیوودی خود را دارید!

مرحله 4 – بازبینی نتیجه کار

چند هفته بعد از عمل، بیمار به کلینیک مراجعه می کند تا دندانپزشک نتیجه کار را مورد بررسی قرار دهد تا در صورت وجود اشکال یا ناراحتی در بیمار آن را بررسی نموده و رفع نماید.

آیا لمینیت دندان راه حل همه مشکلات طراحی لبخند است؟

پاسخ این سؤال این است که بگوییم لبخند زیبا نیاز به هماهنگی لثه ، ظاهر ، اندازه ، رنگ و موقعیت دندانها به لب و صورت فرد دارد. در بسیاری از موارد ، جراحی لثه استاتیک بخشی از طراحی زیبایی لبخند است و در بعضی موارد به درمان ارتودنسی یا ترکیبی از درمان ارتودنسی و لمینیت نیاز داریم.

منبع: ?WHAT IS A ‘HOLLYWOOD’ SMILE MAKEOVER

2 دیدگاه در ”بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند چه ویژگی هایی دارد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X